Poznaj regiony Polski

WCZASY W MIEŚCIE

Witamy w Krainie Wielkich Jezior! W Miejscu relaksu, naturalnych krajobrazów i cienistych lasów. Dzięki naturalnym walorom przyrodniczym regionu, czystemu środowisku oraz rozbudowanej bazie hotelowo-noclegowej region jest chętnie odwiedzany przez turystów. O atrakcyjności decydują przede wszystkim duże kompleksy leśne, z Puszczą Piską na czele, liczne jeziora, rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe i czyste powietrze – Warmia i Mazury znane są jako Zielone Płuca Polski.

Jednym z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich  jest Giżycko. Znajduje się tutaj 11 portów żeglarskich a miasto nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Doskonale rozwinięta infrastruktura zapewnia szeroki wybór noclegów i rozrywek. Natomiast w Mrągowie rodziny z dziećmi mogą aktywnie i miło spędzić czas na mini przystani żeglarskiej Ekomarinie z Centrum Edukacji Ekologicznej, czy parku linowym.

Z kolei Warmina  to miejsce nie tylko dla miłośników przyrody ale także dla historii.  Warmińskie lasy skrywają masę fortyfikacji i twierdz w tym najbardziej znany w Polsce Wilczy Szaniec. Pobyt Krzyżaków zaznaczył się pozostałościami Zamków w tym najbardziej znanego w Malborku.

Zapraszamy!

Wybierz miejsce

Oferta

Poznań

Misja Apartamenty

od 100 PLN / dzień

Częstochowa

Apartamenty Stara Kamienica

od 336 PLN / 3 dni

Kraków

Hotel Wilga

od 379 PLN / 4 dni

Zobacz najnowsze wpisy
Gdzie na kawę w Krakowie? 10 miejsc, które musisz odwiedzić!
Gdzie na kawę w Krakowie? 10 miejsc, które musisz odwiedzić!
Gdzie na kawę w Krakowie? Przed tym dylematem stoi zapewne wielu z odwiedzających to miasto. Oczywiście nie dlatego, że miejsc do wypicia kawy brakuje. Chodzi o to, żeby trafić do…
5 pomysłów jak spędzić czas w Łodzi!
5 pomysłów jak spędzić czas w Łodzi!
Czy warto pojechać do Łodzi? Gdy myślimy o miastach, które powinno się w Polsce zobaczyć, Łódź raczej nie będzie w czołówce. Łódź? To szare i brudne, poindustrialne miasto. Ruiny po…