O nas

Dlaczego my?

O nas

Nasz zespół tworzą specjaliści i pasjonaci. Studia kierunkowe, profesjonalne podejście, szeroka wiedza, lata doświadczenia. Sama teoria to oczywiście nie wszystko. Wszyscy z nas to zapaleni praktycy, miłośnicy szeroko pojętego podróżowania. Ludzie z pasją, nie tylko do dalekich wojaży. Własne doświadczenia turystyczne przekuwamy w unikalną ofertę dla każdego z Was. Autentyczne zamiłowanie ze sporym dodatkiem szczerych chęci tworzy niesamowitą kombinację, która daje Ci pewność udanych wyjazdów.

Nie projektujemy niczego, z czego sami byśmy nie skorzystali. Dążymy do tego samego – chcemy, abyś odpoczął i odwiedził nieznane Ci dotąd miejsca. Organizację zostaw nam, aby później dać się ponieść chwili.

  • Profesjonalne podejście
  • Wieloletnie doświadczenie
  • sprawdzone obiekty
  • Atrakcyjne ceny
  • pomysły na czas z rodziną
  • wsparcie polskiej turystyki
O nas

Wiemy, co dobre

Hołdując temu słynnemu powiedzeniu zajmujemy się promocją turystyki krajowej. Polska skrywa w sobie bowiem niezgłębione skarby.

Cudowne parki narodowe, najpiękniejsze nad Bałtykiem wybrzeże, góry wysokie oraz niskie, rozległe pojezierza, pierwotne lasy. Miasta duże i te mniejsze, średniowieczne zamki, renesansowe perełki, a także postmodernistyczne wielkomiejskie ośrodki.

Czy zachwycając się odległym światem nie zapomnieliśmy najpierw docenić rodzimych stron? Chcemy pomóc Wam odkryć niesamowite miejsca, leżące w granicach naszego kraju.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Blog

POZNAJ POLSKĘ I ZAPLANUJ WYJAZD!

Podróż na górę bogów – Masyw Ślęży zaprasza
Podróż na górę bogów – Masyw Ślęży zaprasza
Podróż na górę bogów – Masyw Ślęży zaprasza Polski Olimp, czyli prasłowiańska góra bogów Zastanawiacie się gdzie pojechać na weekend w Polsce? Poszukujecie ciekawych pomysłów i inspiracji? Spieszymy z pomocą!…
Kołobrzeg – klimatyczne miejsce wypoczynku
Kołobrzeg – klimatyczne miejsce wypoczynku
Kołobrzeg – klimatyczne miejsce wypoczynku Kołobrzeg to największe polskie uzdrowisko. Położone w sąsiedztwie lasów u ujścia rzeki Parsęty, kusi naturalnymi walorami. Wyjątkowy, bagienno-wodny ekosystem jest siedliskiem wielu zwierząt i roślin.…
Wakacje nad morzem bez tłumów? Tak, to możliwe!
Wakacje nad morzem bez tłumów? Tak, to możliwe!
Wakacje nad morzem bez tłumów? Tak, to możliwe! Urlop nad Bałtykiem niekoniecznie łączy się z błogą ciszą i upragnionym spokojem. Wszechobecny gwar, ulice przepełnione straganami, no i tłumy turystów. Znalezienie…